Bawili się i pomagali Igorkowi

  • KW
  • 2017-02-04 22:34:17
Bawili się i pomagali Igorkowi
  • Foto: TV Gawex

W piątek, 4 lutego, w centrum bankietowym jednego ze szczecineckich hoteli odbył się bal charytatywny na rzecz Igora Subkowskiego.

Bal charytatywny zorganizowany został przez Stowarzyszenie Porozumienie Samorządowe Powiatu Szczecineckiego. To nie pierwsza tego typu inicjatywa charytatywna stowarzyszenia. Tym razem impreza dotyczyła chorego 7-letniego Igorka, na którego leczenie zbierano pieniądze. Igor cierpi na okołoporodowy wylew IV stopnia z przebiciem do komór bocznych z przyczyn nieznanych do dnia dzisiejszego.  

W piątkowym wydarzeniu udział mógł wziąć każdy, kto wcześniej zakupił bilet. Podczas balu nie zabrakło licytacji przedmiotów przekazanych przez darczyńców, a także występów artystycznych. Zysk z całej imprezy przekazany zostanie na rzecz Igora. Przypomnijmy, podczas ubiegłorocznej edycji balu, który odbył się na rzecz Narii Tomkowicz, zebrano 43 tys. 598 zł. 

Obszerna relacja z wydarzenia niebawem w TV GAWEX, zapraszamy!

Galeria zdjęć do artykułu

Komentarze (2)

gość 2017-02-06 10:01

NiePorozumienie wraz z starostą jak zwykle sie dobrze bawi, a na drogach powiatowych i gminnych szklanka i 100 ludzi w szpitalu. Na dodatek moja matka złamała sobie wczoraj nogę idąc do kościoła ulicą. Masz sprawiedliwość ....

Gość 2017-02-07 09:06

??? Moim skromnym zdaniem jak przed kościołem do do proboszcza trza skargę napisać bądź do biskupa a jak nie zadziała to do samego Ojca Świętego. A tu jak zwykle ktoś swoje żale chce powylewać.

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: