Grand Prix Szczecinka w tenisie stołowym

  • KW
  • 2017-01-31 11:14:26
Grand Prix Szczecinka w tenisie stołowym
  • Foto: TV Gawex

Turniej inauguracyjny tegoroczny cykl Grand Prix Szczecinka w tenisie stołowym rozegrano w sobotę 28 stycznia w hali sportowej „Ślusarnia”. Były to pierwsze z pięciu zaplanowanych zawodów, które włączane będą do klasyfikacji generalnej. Do tego właśnie turnieju, podobnie jak w latach ubiegłych, mógł zgłosić się każdy, bez względu na wiek i umiejętności.

Rozgrywki o Grand Prix Szczecinka w tenisie stołowym rozgrywane są od wielu lat i cieszą się dużym zainteresowaniem. W sobotę, na Ślusarni rozpoczęto ich kolejną edycję, która składać się będzie z 5 etapów.

Tenis stołowy to sport dla każdego. Wbrew pozorom, nie jest to jednak prosta dyscyplina i widać to było na sobotnich zawodach. Zawodnicy rywalizowali z wielką zaciętością, a po meczu wyglądali na równie zmęczonych, jak piłkarze po 90 minutach gry. Jak podkreśla organizator zawodów, Antoni Biedziuk, poziom szczecineckiego tenisa stołowego stoi na wysokim poziomie.

Zawody z cyklu Grand Prix Szczecinka zakończyły się w późnych godzinach popołudniowych. Po kilkugodzinnej rywalizacji najlepszy w kategorii Open okazał się być Kamil Kiljanek, natomiast w kategorii +50 triumfował Andrzej Mysłowski. Pozostałe wyniki przedstawiają się następująco:

Kat. Open:
2. Radziński Mariusz
3. Radziński Adam
4. Kaczała Grzegorz
5. Zientarski Andrzej
6. Lewandowski Patryk
Kat. +50:
2. Biedziuk Antoni
3. Barnaś Emil
4. Podziawo Andrzej
5. Szatkowski Ryszard
6. Brach Zbigniew

Na kolejny turniej tenisa stołowego organizatorzy zapraszają w najbliższą sobotę (04.02) o godzinie 14.

Galeria zdjęć do artykułu

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: