Turniej ''W i Poza Ekranem'' po raz trzeci

  • KW
  • 2017-01-27 14:31:58
Turniej ''W i Poza Ekranem'' po raz trzeci

''W i Poza Ekranem'' to turniej gier komputerowych, organizowany już po raz trzeci przez uczniów Zespołu Szkół nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej w Szczecinku. Fifa 17, League of Legends czy Heartstone – to właśnie te gry będą przedmiotem rozgrywki blisko 270 graczy, którzy zgłosili się do tegorocznej edycji imprezy. Podobnie jak w latach ubiegłych, partnerem technologicznym i medialnym tego wydarzenia wydarzenia jest firma Gawex Media, dostawca szerokopasmowego Internetu po światłowodzie, która w tym turnieju zapewni graczom stabilne łącza o dużej przepustowości.

W ostatnich latach e-sport bardzo się rozwinął. Gry komputerowe nie kojarzą się już wyłącznie z osobami odciętymi od rzeczywistego świata. Dziedzina ta wypływa na ''szerokie wody'', a świadczą o tym różnego rodzaju eventy, spotkania graczy czy turnieje, takie jak ten organizowany w popularnym ekonomiku. To już trzecia edycja wielkiego turnieju gier komputerowych pod nazwą „W i Poza ekranem”, którego pomysłodawcami są uczniowie Zespołu Szkół nr 1 w Szczecinku. Trzeba przyznać, że z roku na rok zainteresowanie tym przedsięwzięciem rośnie - w tym roku do turnieju zgłosiło się blisko 270 zawodników.

Turnieje, które będą trwać od 8 do 10 lutego br. podzielone zostały na różne kategorie. Z każdej z nich wyłonieni zostaną najlepsi gracze, którzy nagrodzeni będą atrakcyjnymi nagrodami. Miło nam poinformować, że firma Gawex Media, która od początku wspiera turniej od strony technologicznej i medialnej, ufundowała również część nagród.

 

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: