[WIDEO] Kolejni uczniowie z ''ekonomika'' bawili się na studniówce

  • KW
  • 2017-01-25 12:06:56
[WIDEO] Kolejni uczniowie z ''ekonomika'' bawili się na studniówce
  • Foto: TV Gawex

Za nami kolejny weekend, w trakcie którego bawili się także kolejni uczniowie Zespołu Szkół nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej. To już druga, z trzech zaplanowanych studniówek uczniów tej właśnie szkoły. Dla przyszłych maturzystów to ostatnia zabawa, po której skupiać się oni będą przede wszystkim na przygotowaniu do egzaminu dojrzałości.

W sobotni wieczór (21 stycznia) sto dni do matury zaakcentowali uczniowie popularnego ''ekonomika''. Podobnie jak tydzień temu, w szkolnym internacie zorganizowano studniówkę, w której udział wzięło kolejnych kilka klas maturalnych. Bal tradycyjnie rozpoczęto polonezem, a w organizację bardzo zaangażowali się sami uczniowie. To oni zdecydowali o tym, jak impreza będzie wyglądać. Oczywiście głównym punktem wydarzenia były tańce i śpiewy, ale nie zabrakło też programów artystycznych. W ten sposób przyszli maturzyści chcieli podziękować swoim wychowawcom za kilka lat wspólnej pracy. Jak zgodnie podkreślali, będą wspominać tę szkołę bardzo pozytywnie.

Obszerną relację z wydarzenia zobaczą Państwo w najbliższą środę (25.01) w TV Gawex. Już dziś serdecznie zapraszamy przed telewizory!

Galeria zdjęć do artykułu

Komentarze (1)

Obserwator 2017-01-24 22:44

Trochę dretwo to wygląda, z porownaniem do tej pierwszej studniówki ;)

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: