Prestiżowa nagroda dla Gimnazjum w Bobolicach

  • KW
  • 2017-01-23 15:31:44
Prestiżowa nagroda dla Gimnazjum w Bobolicach
  • Foto: UM Bobolice

21 stycznia 2017 r. w Teatrze Variete Muza miała miejsce 24. Gala Głosu Koszalińskiego podsumowująca plebiscyt w rożnych dziedzinach sportu w roku 2016, wśród kibiców i czytelników tego poczytnego dziennika. Jedną z kategorii była „Najpopularniejsza Impreza Sportowa Roku” w naszym regionie.

Gimnazjum im. Agaty Mróz - Olszewskiej w Bobolicach zostało nominowane w tej kategorii za organizację Turnieju Piłki Siatkowej Kobiet Energa Cup Bobolice. Zaproszenie do udziału w Uroczystej Gali otrzymali Dyrektor Gimnazjum w Bobolicach Dariusz Michalak oraz Kierownik Hali Zbigniew Rewkowski. Spośród 5 nominowanych imprez roku Gimnazjum w Bobolicach zdobyło największą ilość głosów i tym samym otrzymało prestiżową nagrodę w kategorii „Najpopularniejsza Impreza Sportowa Roku”.

Nagroda to potwierdzenia zaangażowania wielu osób, które planują i organizują kolejne turnieje siatkówki z rocznym wyprzedzeniem. Turnieje są organizowane na bardzo wysokim poziomie. Świadczy o tym obecność Mistrza Polski Extraklasy Kobiet - Chemika Police oraz czołowych władz Polskiego Związku Piłki Siatkowej oraz Zachodniopomorskiego Związku Piłki Siatkowej. Imprezy towarzyszące popularyzują siatkówkę. Tradycyjnie odbywają się spotkania z siatkówką, które dla dzieci i młodzieży prowadzą zawodniczki Pałacu Bydgoszcz. Jest to potwierdzenie tezy, że Gimnazjum w Bobolicach wybrało na patrona osobę, dzięki której społeczność lokalna czerpie inspirację przy tworzeniu planów na przyszłe lata. Dziękujemy Tobie Agato! - cieszy się Dariusz Michalak, dyrektor Gimnazjum w Bobolicach.

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: