Motocyklem przez Kosmos, czyli wyprawa szczecineckich podróżników

  • KW
  • 2017-01-22 10:07:51
Motocyklem przez Kosmos, czyli wyprawa szczecineckich podróżników
  • Foto: TV Gawex

Motocyklem przez Kosmos, czyli wyprawa organizatora Art Pikniku Rafała Staniszewskiego wraz z przyjacielem Anantą Mrozińskim trwa już od kilku tygodni. Podróżnicy jeszcze w grudniu wyruszyli do Chile, skąd rozpoczęli wyprawę po całej Ameryce Południowej. Ostatnio wraz ze swoim 25-letnim motocyklem odwiedzili ciekawy festiwal muzyczny, przypominający legendarny Woodstock.

Podróżnicy ze Szczecinka kontynuują motocyklową podróż dookoła świata. Twórcy bloga Road To The Sun przemierzają aktualnie tereny Ameryki Południowej w poszukiwaniu przygody, inspiracji, które mogą mieć wpływ na ich życie. Ostatnio udało im się trafić na Woodstaco Festiwal – czyli wzorowanym na legendarnym Woodstocku, kilkudniowym koncercie muzycznym. Mieliśmy jechać na Dakar, jednakże z uwagi na to, że w tym samym czasie w Polsce odbywała się Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, zdecydowaliśmy wybrać się na Woodstaco - mówi nam Rafał Staniszewski. 

Rafał i Ananta są jak na razie w Chile. Odwiedzają oni różne, ciekawe miejscowości, wśród których było między innymi miasto Valparaiso położone w środkowym Chile, u podnóża Andów. Spędziliśmy tam kilka dni, we wspaniałej scenerii. Teraz zastanawiamy się gdzie wyruszyć dalej. Podróż dla mnie, jako dla organizatora Art Pikniku, jest niesamowicie inspirująca, bo na pewno pomoże ona w dalszym rozwoju szczecineckiego festiwalu - przyznaje Rafał.

Podróżnikom ze Szczecinka życzymy wielu ciekawych przygód. 

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: