Spotkanie noworoczne u szczecineckiej Ligi Kobiet Polskich

  • KW
  • 2017-01-19 13:45:31
Spotkanie noworoczne u szczecineckiej Ligi Kobiet Polskich
  • Foto: TV Gawex

Liga Kobiet Polskich w Szczecinku nie zwalnia tempa. W środę (19.01) w Domu Kolejarza panie zorganizowały kolejne spotkanie, tym razem noworoczne. Celem wydarzenia było przede wszystkim podsumowanie minionego roku i powitanie nowego. Jak zwykle nie zabrakło tańców, śpiewów, pysznego ciasta i przede wszystkim dobrych humorów.

To było kolejne, wspaniałe spotkanie Ligi Kobiet Polskich. Panie regularnie spotykają się, aby spędzić ze sobą trochę czasu i we wspólnym gronie się bawić. Wczoraj w popularnym kolejarzu zorganizowano spotkanie noworoczne. To był udany rok dla Ligi Kobiet Polskich w Szczecinku. Nikomu nie jesteśmy nic dłużni, dużym powodzeniem cieszy się terapia tańcem i śpiewem, wiele osób przychodzi na nasze czwartkowe spotkania - mówi nam Danuta Ziętara, przewodnicząca LKP w Szczecinku.

Wczorajsze wydarzenie to przede wszystkim podsumowanie minionego roku, ale nie tylko. Członkinie Ligi Kobiet Polskich już planują kolejne inicjatywy, wyjazdy i spotkania, które będą realizować w 2017 roku. Jak zaznacza nasza rozmówczyni, aktualnie szczecinecki oddział ligi liczy sobie około 100 członkiń, co jest ogromnym powodem do dumy. Nie zamierzamy zwalniać tempa i dalej uczestniczyć aktywnie w życiu miasta i organizować wiele różnych akcji i wydarzeń - oznajmia D. Ziętara. Dlatego też głównym wydarzeniem LKP w dalszym ciągu pozostaje terapia tańcem i śpiewem.

Relacja ze spotkania noworocznego Ligi Kobiet Polskich w Szczecinku już dzisiaj (19.01) w serwisie informacyjnym Echa Dnia. Zapraszamy!

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: