Moje Miasto Bobolice. Już dziś rusza nowy, cykliczny program w TV Gawex

  • KW
  • 2017-01-19 10:44:22
Moje Miasto Bobolice. Już dziś rusza nowy, cykliczny program w TV Gawex
  • Foto: TV Gawex

Już dziś, 19 stycznia o godzinie 17:30 w Telewizji Gawex rusza nowy, cykliczny program pt. ''Moje Miasto Bobolice''. Jak sama nazwa wskazuje, zostanie on poświęcony tematom związanym z miastem i gminą Bobolice. Utworzony został z myślą o Was - mieszkańcach gminy, którym chcemy prezentować aktualne informacje, wydarzenia, relację, pokazywać ludzi, historię tego terenu oraz wszystko to, co będzie cieszyć się Waszym zainteresowaniem.

Program ''Moje Miasto Bobolice'' emitowany będzie w Telewizji Gawex raz w miesiącu, w każdy trzeci czwartek miesiąca po serwisie Echa Dnia, w godzinach: 17:30, 20:15, 21:45 oraz 9:15 (powtórka dnia następnego). Materiał wideo udostępniony zostanie również na naszej stronie internetowej www.gawex.pl w zakładce ''programy cykliczne''. 

W pierwszym odcinku, na który już dzisiaj serdecznie zapraszamy, zobaczycie rozmowę z Burmistrz Miasta i Gminy Bobolice Mieczysławą Brzozą. Będzie ona dotyczyła bardzo istotnej sprawy jaką aktualnie jest reforma oświaty. Czy samorząd bobolicki jest na nią gotowy, jak będzie ona realizowana, jaki będzie jej koszt i czy planowane są zwolnienia nauczycieli? Na te i na inne pytania odpowiedź znajdziecie już w pierwszym odcinku. Oglądajcie nas w TV Gawex!

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: