Nowy Rok bez prawa jazdy dla dwóch kierujących

  • KW
  • 2017-01-03 09:19:58
Nowy Rok bez prawa jazdy dla dwóch kierujących
  • Foto: TV Gawex

W Nowy Rok dwóch kierujących straciło prawo jazdy na trzy miesiące za niedostosowanie prędkości jazdy do obowiązującego ograniczenia w terenie zabudowanym. Mężczyzna przekroczył dozwoloną prędkość o 67 km/h, a zatrzymana do kontroli kobieta o 58 km/h.

1 stycznia policjanci z Ogniwa Ruchu Drogowego szczecineckiej komendy zatrzymali najpierw do kontroli drogowej na trasie Szczecinek – Piła  27 – letnią kierującą osobowym pojazdem marki Citroen. Mieszkanka Poznania w terenie zabudowanym jechała z prędkością 108 km/h. Kobieta zgodnie z przepisami została ukarana mandatem karnym w wysokości 500 złotych i otrzymała 10 punktów karnych, a co gorsza, w związku z przekroczeniem prędkości o 58 km/h kierującej zatrzymano prawo jazdy.

O pechu w Nowy Rok mógł też mówić kierujący nissanem, który kilka godzin później na tej samej trasie został zatrzymany przez patrol szczecineckiej drogówki. Mieszkaniec Słupska w terenie zabudowanym jechał z prędkością 117 km/h. W związku z popełnionym wykroczeniem na kierującego nałożony został mandat, a także zatrzymane prawo jazdy.

info: KPP Szczecinek

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: