Wigilijne spotkanie członków koszalińskiej Północnej Izby Gospodarczej

  • KW
  • 2016-12-23 12:00:38
Wigilijne spotkanie członków koszalińskiej Północnej Izby Gospodarczej
  • Foto: TV Gawex

Północna Izba Gospodarcza w Koszalinie regularnie organizuje dla swoich członków różnego rodzaju spotkania. W środę, 21 grudnia, w Teatrze Dramatycznym w Koszalinie przygotowano dla przedsiębiorców spektakl teatralny, który połączony był z kolacją wigilijną. Członkowie PIG mogli spotkać się, podzielić opłatkiem i spróbować bożonarodzeniowych potraw.

Spotkania wigilijne Północnej Izby Gospodarczej w Koszalinie stały się już tradycją. Co roku przedsiębiorcy w niej zrzeszeni spotykają się przy okazji Świąt Bożego Narodzenia, by podzielić się opłatkiem i spokojnie porozmawiać przy wigilijnych potrawach świątecznych. W tym roku wigilia izbowa odbyła się w Teatrze Dramatycznym w Koszalinie. Chcemy raz w roku podsumować mijający rok i nakreślić sobie plany. W różnych rozmowach z członkami izby uznaliśmy, że warto organizować wigilię właśnie w teatrze. W tym roku mieliśmy ciekawy spektakl, komedię na temat funduszy unijnych przygotowany przez aktorów z Teatru Polskiego ze Szczecina - mówi nam Roman Biłas, Prezes Północnej Izby Gospodarczej w Koszalinie.

W wielkim biznesie czas płynie szybko, a przedsiębiorcy bardzo często nie mają czasu na wytchnienie. Dlatego też organizowane są takie wydarzenia, by można było wspólnie spędzić wieczór i poczuć klimat Świąt Bożego Narodzenia. Jak zaznacza prezes PIG, wigilia miała charakter ekumeniczny, ponieważ goszczono przedstawicieli czterech kościołów. Nasza izba jest różnorodna pod względem wyznaniowym, biznesowym, kapitałowym czy różnych tradycji - dodaje nasz rozmówca.

Pełną relację z wigilii Północnej Izby Gospodarczej w Koszalinie zapraszamy do naszego programu lokalnego w TV GAWEX w drugi dzień świąt, 26 grudnia.

Galeria zdjęć do artykułu

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: