Magiczny, świąteczny jarmark w Czaplinku

  • KW
  • 2016-12-22 13:00:22
Magiczny, świąteczny jarmark w Czaplinku
  • Foto: TV Gawex

W sobotę, 17 grudnia mieszkańcy Czaplinka oraz goście wzięli udział w kolejnym Jarmarku Bożonarodzeniowym, podczas którego mogli zakupić świąteczne ozdoby, wypieki, a także posłuchać kolęd. Jak co roku dużą atrakcję stanowiła też żywa szopka zlokalizowana w centrum miasta.

Organizatorem jarmarku był Czaplinecki Ośrodek Kultury, który do współpracy zaprosił wszystkich mieszkańców, uczniów, lokalnych artystów, gospodynie wiejskie, rękodzielników, rzemieślników, wytwórców produktów lokalnych, a także stowarzyszenia oraz świetlice. Po raz pierwszy wydarzenie postanowiono zorganizować w godzinach popołudniowych, co okazało się być bardzo dobrym pomysłem ze względu na wysoką frekwencję.

Każdy, kto przybył na czaplinecki jarmark mógł zakupić własnoręcznie wykonane ozdoby świąteczne, choinki, stroiki, a także spróbować różnego rodzaju ciast i bożonarodzeniowych przysmaków. A oferta była naprawdę szeroka, z czego zadowolone były osoby, które przybyły na jarmark aby zaopatrzyć się chociażby w prezenty. Jarmark cieszył się ogromnym zainteresowaniem wśród zwiedzających, którzy w samych superlatywach wypowiadali się na temat jego organizacji.

Trzeba przyznać, że kolejny raz to świąteczne wydarzenie było bardzo udane i zgromadziło wielu odwiedzających nie tylko z Czaplinka, ale też z okolicznych miejscowości.

Obszerną relację z czaplineckiego jarmarku zobaczą Państwo w Telewizji GAWEX 26 grudnia, w drugi dzień świąt. Zapraszamy serdecznie!

Galeria zdjęć do artykułu

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: