[WYNIKI] Mistrzostwa Szczecinka w pływaniu

  • KW
  • 2016-12-20 11:10:34
[WYNIKI] Mistrzostwa Szczecinka w pływaniu
  • Foto: MKP Szczecinek

Dnia 18.12.2016 roku na szczecineckiej pływalni odbyły się „Mistrzostwa Szczecinka w Pływaniu”. Zawodnicy rywalizowali w kategorii klas IV-VI szkół podstawowych oraz I – II gimnazjum.

W zawodach wzięli udział zawodnicy i zawodniczki trzech szczecineckich klubów: Miejski Klub Pływacki Szczecinek, Triathlon Szczecinek, Pentathlon Szczecinek. Po prawie 4-godzinnej rywalizacji wyłoniono zwycięski klub oraz indywidualnych mistrzów miasta w pływaniu za 2016 rok.

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA:
PIERWSZE MIEJSCE: MKP SZCZECINEK  - 524 pkt

DRUGIE MIEJSCE: TRIATHLON SZCZECINEK – 133 pkt

TRZECIE MIEJSCE: PENTATHLON SZCZECINEK – 19 pkt

INDYWIDUALNI MISTRZOWIE SZCZECINKA:

Dystans 50m, klasa IV, dziewczęta:
Styl dowolny: Hanna Foltyniewicz Triathlon Szczecinek
Styl grzbietowy: Zuzanna Biegańska MKP Szczecinek
Styl klasyczny: Hanna Foltyniewicz Triathlon Szczecinek
Chłopcy:
Styl dowolny: Tomasz Polehoński MKP Szczecinek
Styl grzbietowy: Tomasz Polehoński MKP Szczecinek
Styl klasyczny: Tomasz Polehoński MKP Szczecinek

Klasa V, dziewczęta:
Styl dowolny: Oliwia Talkowska Triathlon Szczecinek
Styl grzbietowy: Zofia Nielipiuk MKP Szczecinek
Styl klasyczny: Zofia Skrobanek MKP Szczecinek

Klasa V, chłopcy:
Styl dowolny: Norbert Rossa MKP Szczecinek
Styl grzbietowy: Kamil Rosicki MKP Szczecinek
Styl klasyczny: Norbert Rossa MKP Szczecinek

Klasa VI, dziewczęta:
Styl dowolny: Aleksandra Baranek MKP Szczecinek
Styl grzbietowy: Weronika Kowalewicz MKP Szczecinek
Styl klasyczny: Aleksandra Baranek MKP Szczecinek
Chłopcy:
Styl dowolny: Antoni Borys MKP Szczecinek
Styl grzbietowy: Antoni Borys MKP Szczecinek
Styl klasyczny: Maciej Dąbkowski MKP Szczecinek

Sztafeta 4 x 50 m:
I miejsce – MKP Szczecinek I skład
II miejsce – Triathlon Szczecinek
III miejsce - MKP Szczecinek II skład

Gimnazjum I klasa, dziewczęta:
Styl dowolny: Patrycja Nerć MKP Szczecinek
Styl grzbietowy: Patrycja Nerć MKP Szczecinek
Styl klasyczny: Patrycja Nerć MKP Szczecinek
Chłopcy:
Styl dowolny: Kacper Grześ MKP Szczecinek
Styl grzbietowy: Jakub Lebiecki MKP Szczecinek
Styl klasyczny: Kacper Grześ MKP Szczecinek

Gimnazjum II klasa, dziewczęta:
Styl dowolny: Julia Malinowska MKP Szczecinek
Styl grzbietowy: Julia Malinowska MKP Szczecinek
Styl klasyczny: Berenika Tubielewicz MKP Szczecinek

Chłopcy:
Styl dowolny: Tomasz Drążkowski MKP Szczecinek
Styl grzbietowy: Mateusz Sobolewski  MKP Szczecinek
Styl klasyczny: Tomasz Drążkowski MKP Szczecinek

info: MKP Szczecinek

[WYNIKI] Mistrzostwa Szczecinka w pływaniu

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: