Kiermasz bożonarodzeniowy w Bobolicach

  • KW
  • 2016-12-19 10:09:11
Kiermasz bożonarodzeniowy w Bobolicach
  • Foto: TV Gawex

16 grudnia br. na Rynku Miejskim w Bobolicach odbył się kiermasz bożonarodzeniowy, na którym można było między innymi spotkać Świętego Mikołaja i jego pomocniczki, które rozdawały dzieciom słodkości, napić się gorącego barszczyku zupełnie za darmo, ale to nie wszystko! Wydarzeniu towarzyszyła świąteczna oprawa muzyczna, jak również przepiękne stoiska wystawiennicze z ozdobami świątecznymi stworzonymi przez Świetlice Gminy Bobolice.

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Bobolicach również miał swoje stoisko z ozdobami świątecznymi, które również można było kupić. Nie zabrakło różnorakich ciast, jak również chleba domowego, wypieczonego przez Panią Dorotę Dudzińską. Całość kiermaszu mieliśmy okazję nagrywać jako telewizja regionalna Gawex, przeprowadzając wywiady z uczestnikami imprezy oraz ze Świętym Mikołajem!

Natomiast okoliczni harcerze wystawili piękne drewniane karmniki. Nie zabrakło jak zawsze ŚDS "Odnowa", który na swoim stoisku wystawił zrobione przez domowników ceramiczne wyroby. Jednak mimo chłodu pogoda i tak była piękna, słoneczko świeciło do późna, a w powietrzu było czuć nadchodzące święta Bożego Narodzenia.

Obszerna relacja z wydarzenia już dzisiaj (19.12) w TV GAWEX. Zapraszamy!

Galeria zdjęć do artykułu

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: