Zatrzymany z amfetaminą

  • KW
  • 2016-12-16 10:07:39
Zatrzymany z amfetaminą
  • Foto: KMP Koszalin

Kryminalni z koszalińskiej komendy zatrzymali w centrum miasta dwóch mężczyzn. 25-latek był poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności, natomiast jego 21-letni kolega posiadał przy sobie ponad 30 gramów narkotyków.

Kryminalni z Komendy Miejskiej Policji w Koszalinie ustalili, że 25-latek poszukiwany przez wymiar sprawiedliwości przebywa w rejonie dworca kolejowego. Ich podejrzenia potwierdziły się. 25-latek, który miał do odbycia karę roku pozbawienia wolności, był w towarzystwie innego mężczyzny. W trakcie wykonywanych czynności policjanci znaleźli przy nim foliową reklamówkę z białym proszkiem. Po zbadaniu i zważeniu substancji przez technika kryminalistyki okazało się, że jest to amfetamina w ilości ponad 30 gramów. Obaj mężczyźni zostali zatrzymani i przewiezieni do koszalińskiej komendy.

Poszukiwany 25-latek osadzony został w areszcie. Natomiast drugi mężczyzna usłyszał zarzut posiadania zakazanych ustawą substancji, który zagrożony jest karą nawet do 3 lat pozbawienia wolności. Decyzją prokuratury 21-latek objęty został policyjnym dozorem.

info: sierż. Beata Gałka, KMP Koszalin

Zatrzymany z amfetaminą

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: