I Turniej Mikołajkowy MKS GRYF Szczecinek

  • KW
  • 2016-12-13 11:21:04
I Turniej Mikołajkowy MKS GRYF Szczecinek
  • Foto: MKS GRYF SZCZECINEK

10 grudnia, w hali przy ul. Wiatracznej w Szczecinku, rozegrany został I Turniej Mikołajkowy zorganizowany przez MKS GRYF Szczecinek. Na imprezę licznie przybyli zarówno zawodnicy, jak i rodzice młodych siatkarek i siatkarzy. Zabawa rozpoczęła się od rywalizacji zbliżonych wiekowo sekcji klubu.

Po zmaganiach szybkościowo – zręcznościowych nie zabrakło oczywiście emocjonujących pojedynków na parkiecie. Mimo że mecze miały typowo zabawowy charakter, młodzi zawodnicy, zwłaszcza średniego przedziału wiekowego, walczyli zaciekle o każdą piłkę i wdawali się w wymiany zdań z sędziami. „Swoje” drużyny dopingowali rodzice, którzy następnie sami przystąpili do walki – najpierw zostały rozegrane mecze między rodzicami dzieci poszczególnych sekcji wiekowych, a na koniec rodzice zmierzyli się z własnymi dziećmi. Okazało się, że w wielu przypadkach waleczność dzieciaki odziedziczyły po rodzicach, którzy ambitnie dotrzymywali kroku swoim pociechom.

Po fantastycznej zabawie zawodnicy otrzymali pamiątkowe koszulki i słodkie upominki oraz zapewnienie, że w przyszłym roku na pewno odbędzie się kolejny Turniej Mikołajkowy. Zarząd Klubu dziękuje wszystkim, którzy pomogli w przygotowaniach turnieju, a przede wszystkim licznie przybyłym rodzicom, dzięki którym stoły dosłownie uginały się od ciast i wszelkich słodkości.

info: MKS GRYF SZCZECINEK

Galeria zdjęć do artykułu

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: