Burmistrz Drawska Pomorskiego z wizytą na linii produkcyjnej

  • KW
  • 2016-12-07 12:47:20
Burmistrz Drawska Pomorskiego z wizytą na linii produkcyjnej
  • Foto: UM Drawsko Pomorskie

W Jankowie rozpoczyna działalność zakład produkcji artykułów chemicznych Abek. 30 listopada 2016r Burmistrz Drawska Pomorskiego Zbigniew Ptak spotkał się Dyrektorem Zakładu Edmundem Heizerem. Burmistrzowi towarzyszył kierownik Referatu Promocji Adam Cygan.

Podczas wizyty w zakładzie zaprezentowane zostały możliwości produkcyjne, przeprowadzano kalibrację i testy pierwszej instalacji mieszającej środki do produkcji chusteczek higienicznych. To najnowocześniejsza tego typu instalacja na świecie, spełniająca nie tylko normy wyznaczane polskim, unijnym czy światowym prawem ale najwyższe normy wymagane przez międzynarodowych partnerów biznesowych – informował dyrektor Heize.

ABEK wytwarza produkty marek własnych dla polskich i międzynarodowych partnerów biznesowych. Produkują produkty czyszczące, gospodarstwa domowego, higieny osobistej, pielęgnacyjne dla dzieci i produkty kosmetyczne. Przypomnijmy, że po likwidacji firmy TEKMAR Burmistrz Drawska Pomorskiego podjął działania, aby w miejsce likwidowanej firmy znalazł się nowy inwestor. Podjęto rozmowy z nową firmą, które zakończyły się sukcesem.

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: