Andrzejkowa noc w bobolickiej bibliotece

  • KW
  • 2016-12-06 11:59:11
Andrzejkowa noc w bobolickiej bibliotece
  • Foto: UM Bobolice

2 grudnia o godzinie 18:00 rozpoczęła się Andrzejkowa Noc w Bibliotece. Monika Żemojtel - Dyrektor Miejsko-Gminnej Biblioteki Publicznej w Bobolicach powitała wszystkich zebranych i podziękowała za przybycie.

Następnie młodzież obejrzała prezentację dotyczącą Andrzejek. Potem uczestnicy zostali podzieleni na cztery drużyny: Drużynę Hobbita, Drużynę Pierścienia, Drużynę Harry Pottera oraz Drużynę Tomka Sawyera. Każda grupa miała do wykonania osiem zadań m.in. odnalezienie książki w bibliotece, z którą związana jest nazwa drużyny, rozwiązanie testu na temat Andrzejek, skorzystanie z wróżb przygotowanych przez Wróżkę Nocy i Wróżkę Mądrości.

Wszyscy doskonale się bawili i świetnie poradzili sobie z przygotowanymi dla nich zadaniami. Kolejnym punktem programu było lanie wosku przez dziurkę od klucza. Oczywiście nie mogło również zabraknąć wróżby z butami. Dużym zainteresowaniem wśród dzieci cieszyła się zabawa z Bum Bum Rurkami. Po kolacji znalazła się chwila na zabawę w podchody po całym obiekcie. Natomiast przed spaniem wszyscy obejrzeli bajkę „Zwierzogród”.

Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w akcję Pani Renacie Jarzyńskiej, Pani Edycie Neumann, Panu Piotrowi Wolinowi oraz wolontariuszkom Patrycji oraz Martynie Kinder. W szczególności dziękujemy sponsorowi P.H.U Mirosława Jarzyńska, między innymi, dzięki któremu Andrzejkowa Noc w Bibliotece się odbyła.

info: Paulina Neumann

Galeria zdjęć do artykułu

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: