Halo! Halo! Mikołaju! Moc atrakcji dla dzieci w Kinie Wolność

  • Patryk Pancewicz
  • 2016-12-03 19:13:55
Halo! Halo! Mikołaju! Moc atrakcji dla dzieci w Kinie Wolność
  • Foto: TV Gawex

Przybycie św. Mikołaja, który co roku 6. grudnia przynosi dla dzieci prezenty, to jedna z najpiękniejszych tradycji świątecznych. Własnie z okazji mikołajek, w Kinie Wolność odbyło się w sobotę (3.12) specjalne wydarzenie mikołajkowe przygotowane dla najmłodszych.

W tym roku, z okazji mikołajek, najmłodszych czekało wiele atrakcji przygotowanych przez Samorządową Agencje Promocji i Kultury. O godzinie 12;00 w holu kina rozpoczął się jarmark bożonarodzeniowy. Można było kupić tam różnego rodzaju ozdoby świąteczne, ale nie tylko. Jarmark to oczywiście też domowe świąteczne wyroby, na przykład pierogi, których można było skosztować. Dzieci miały okazje własnoręcznie ozdabiać pierniki i bombki, co bardzo się im spodobało. W holu Kina Wolność zorganizowana została również darmowa loteria, gdzie każde dziecko otrzymywało nagrodę w postaci słodyczy. 

Główna część wydarzenia odbyła się jednak nie w holu, a na sali kinowej. Tam przygotowany został spektakl teatralny pod nazwą Halo! Halo! Mikołaju!. Święty Mikołaj został porwany przez złą Królową Śniegu, która chciała zepsuć dzieciom ten jeden z najpiękniejszych dni w roku. To się jej jednak nie udało i Mikołaj mógł przybyć z prezentami do dzieci. Dla najmłodszych była to bez wątpienia dobra zabawa pełna tańców, śpiewów i konkursów w klimacie świątecznym. 

Galeria zdjęć do artykułu

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: