Powiatowa pomoc społeczna doceniona

  • KW
  • 2016-12-02 08:37:40
Powiatowa pomoc społeczna doceniona
  • Foto: Starostwo Powiatowe w Szczecinku

Marszałek Województwa Zachodniopomorskiego wręczył prestiżowe wyróżnienia pracownikom powiatowych jednostek pomocy społecznej.

Koniec listopada to czas, w którym pracownicy socjalni obchodzą swoje święto - Dzień Pracownika Socjalnego. W ostatnim czasie Starosta Szczecinecki Krzysztof Lis odwiedził powiatowe jednostki pomocy społecznej, aby pogratulować i złożyć pracownikom najserdeczniejsze życzenia. 30 listopada powiatowa pomoc społeczna została doceniona po raz kolejny - tym razem na przestrzeni wojewódzkiej. Marszałek Województwa Zachodniopomorskiego Olgierd Geblewicz podczas regionalnej uroczystości z okazji Dnia Pracownika Socjalnego, która odbyła się w szczecińskiej operze, wręczył najbardziej zasłużonym nagrody i wyróżnienia w konkursie „Liderzy Służb Społecznych”. Podczas gali nadano także odznaczenia „Przyjaciel Dziecka”.

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że Dyrektor Domu Pomocy Społecznej w Bornem Sulinowie Krystyna Berdyńska została wyróżniona w kategorii „Lider Zarządzania”. Natomiast Dyrektor PCPR w Szczecinku Małgorzata Kubiak-Horniatko oraz specjaliści pracy socjalnej PCPR Monika Lisaj-Łozińska oraz Magdalena Mazur-Balcerzak otrzymały prestiżowe odznaczenia „Towarzystwa Przyjaciół Dzieci - Przyjaciel Dziecka”. To już kolejne w tym roku wyróżnienie dla PCPR. Ponadto wyróżnienie w kategorii „Lider Pracy Socjalnej” otrzymał pracownik MGOPS w Bornem Sulinowie Rafał Turlej. To kolejny dowód na to, że pomoc społeczna w naszym powiecie jest wysoko oceniana. Serdecznie gratulujemy!

info: Piotr Rozmus, rzecznik prasowy Starostwa Powiatowego w Szczecinku

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: