Droga do Barwic otwarta

  • KW
  • 2016-11-30 11:19:09
Droga do Barwic otwarta
  • Foto: Piotr Małek

To wiadomość, która niewątpliwie ucieszy wszystkich użytkowników drogi wojewódzkiej nr 172, którzy przemierzali odcinek Szczecinek – Barwice. Jak informuje Piotr Rozmus, rzecznik prasowy Starostwa Powiatowego w Szczecinku, mające potrwać do końca miesiąca listopada prace związane z przebudową przepustu w miejscowości Radacz, zakończyły się wcześniej niż przewidywano. Droga otwarta jest już od piątku 25 listopada.

Komentarze (2)

Roman 2016-12-01 20:08

Mała (bardzo mała) budowa, droga wojewódzka zamknięta na prawie miesiąc. Horror drogowy jadąc objazdem a na koniec krzywo położony asfalt co przy ostatniej i następnej gołoledzi powoduje i będzie powodować niebezpieczeństwo podbicia samochodu i stracenie przyczepności bez znaczenia na prędkość.

R.P. 2016-12-02 07:53

Fajnie, że zrobili przepust pod jezdnią, ale zepsuli nawierzchnię. Zrobili partactwo, jak się jedzie nawet z mniejszą prędkością to wpada się w dół i mocno podskakuje samochód. Może pamiętacie jak przed remontem jezdni dwa lata temu zawsze tam był upierdliwy dół? I znowu jest. Niedaleko tego miejsca sam pan Burmistrz Szczecinka rozwalił sobie koło w swojej terenówce.

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: