Groźny wypadek na drodze pomiędzy Gwdą Małą a Czarnem

  • Redakcja TV Gawex
  • 2016-11-28 17:49:06
Groźny wypadek na drodze pomiędzy Gwdą Małą a Czarnem
  • Foto: TV Gawex

Na odcinku drogi wojewódzkiej nr 201, pomiędzy Gwdą Wielką a Czarnem, czołowo zderzyły się dwa pojazdy osobowe marki Daewoo i Skoda. Według wstępnych ustaleń, w wypadku rannych zostało 5 osób, w tym jedno dziecko, które najprawdopodobniej helikopterem zostanie przetransportowane do szpitala w Koszalinie.

Dwie osoby biorące udział w wypadku zostały zakleszczone w samochodzie i konieczna była pomoc straży pożarnej. Wszyscy ranni zostali przewiezieni do szpitala. Przyczyną wypadku mogły być ciężkie warunki pogodowe, gdyż jezdnia na tym odcinku była oblodzona. Policja bada okoliczności zdarzenia. Jak na razie przejazd tym odcinkiem drogi odbywa się wahadłowo. 

AKTUALIZACJA, 29.11.2016, g. 11:50

Jak informuje KPP w Szczecinku, na trasie pomiędzy miejscowościami Gwda Mała - Czarne doszło do czołowego zderzenia dwóch pojazdów osobowych marki Daewoo Matiz i Skoda Fabia. W wyniku zderzenia sześć osób zostało przetransportowanych do pobliskich szpitali, w tym dwuletnie dziecko.

Wczoraj (28.11) po godzinie 16:00 szczecinecka jednostka policji otrzymała informację o zdarzeniu drogowym, w którym uczestniczyły dwa pojazdy. Z wstępnych ustaleń wynika, że 29 – letnia kierująca matizem jadąc w kierunku miejscowości Czarne na łuku drogi, na oblodzonej jezdni wpadła w poślizg i zjechała na przeciwległy pas ruchu uderzając w prawidłowo jadącą skodę. W każdym z pojazdów podróżowały 3 osoby. Wszyscy uczestnicy zdarzenia zostali przetransportowani do pobliskich szpitali. Najpoważniejszych obrażeń doznali pasażerowie pojazdu matiz.

Galeria zdjęć do artykułu

Komentarze (1)

zielony stworek 2016-11-28 23:14

Wypadek był na drodze między Czarnem a Gwdą Małą* .

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: