15 par świętowało Diamentowe, Szmaragdowe i Złote Gody w Bobolicach

  • KW
  • 2016-11-25 09:49:13
15 par świętowało Diamentowe, Szmaragdowe i Złote Gody w Bobolicach
  • Foto: USC Bobolice

19 listopada 2016r. w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Bobolicach odbyła się wspaniała i wzruszająca uroczystość Diamentowych, Szmaragdowych i Złotych Godów.

Wśród jubilatów uhonorowanych medalami, którzy ponad pół wieku temu stanęli na ślubnym kobiercu, przysięgali sobie wierność i miłość, a teraz mieli okazję usłyszeć gratulacje za tak pięknie dotrzymane zobowiązania, znalazło się 15 par z terenu Miasta i Gminy Bobolice. Diamentowe Gody obchodzili Państwo: Helena i Bronisław Sakwińscy, Wilhelm i Marianna Walter. Szmaragdowe Gody obchodziły trzy pary - Państwo: Jadwiga i Stanisław Bryczkowie, Janina i Marian Krzemień oraz Czesława i Stanisław Kujawscy. Złote Gody natomiast świętowali: Marianna i Stanisław Adamczykowie, Weronika i Piotr Kowalczykowie, Krystyna i Zbigniew Kuźniarscy, Elżbieta i Ryszard Karolikowie, Sabina i Marian Skowrońscy, Halina i Józef Nowakowie, Anna i Tadeusz Pikulscy, Helena i Jan Worońkowie, Helena i Roman Lichaczowie i Maria i Eugeniusz Czarneccy.

Jubilaci zostali udekorowani Medalami za Długoletnie Pożycie Małżeńskie przyznanymi przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, przez Burmistrz Mieczysławę Brzozę. Zostały również wręczone upominki, kwiaty i gratulacje wraz z życzeniami na dalsze lata od Burmistrz Bobolic i ks. Tomasza Staszkiewicza - wikariusza tutejszej parafii. Podczas uroczystości nie zabrakło toastu za zdrowie Jubilatów oraz prezentu specjalnego, jakim był koncert instrumentalny w wykonaniu sióstr Martyny i Natalii Katolik.

Burmistrz Bobolic Mieczysława Brzoza w imieniu samorządu bobolickiego życzyła Jubilatom, aby żyli tak, by każdy dzień był dla Nich ważny, bo nie można zatrzymać żadnego dnia, ale można żyć tak, by go nie stracić. Życzyła ona też radości z każdego kolejnego dnia i wszelkiej pomyślności.

info: Urząd Stanu Cywilnego w Bobolicach

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: