W Świdwinie powstaje galeria handlowa

  • KW
  • 2016-11-24 14:05:08
W Świdwinie powstaje galeria handlowa
  • Foto: Urząd Miasta Świdwin

Otwarcie 3-kondygnacyjnej budowli zapowiedziano na IV kwartał 2017 roku. W bogatej ofercie prócz popularnych sklepów modowych pojawią się restauracje, kawiarnie, punkty usługowe. Pracę znajdzie tu prawie 200 osób.

Galeria powstaje przy ul. Wojska Polskiego 28. Budynek składać się będzie z III kondygnacji. Galerie Handlowe Hosso zlokalizowane są w 5 miastach: Białogardzie, Gryficach, Kołobrzegu, Koszalinie i Szczecinku. Inwestor przy wyborze nowych lokalizacji poszukiwał miast o największym potencjale gospodarczym, ekonomicznym i społecznym. Wybierając nową lokalizację kierowaliśmy się przede wszystkim potencjałem miast. Nasze badania wykazały, że Świdwin w najbliższym czasie będzie intensywnie się rozwijał – mówi Monika Kwaśna Dyrektor ds. komercjalizacji. Pokładamy wielkie nadzieje w mieście i jego mieszkańcach, nasze dotychczasowe doświadczenie pokazało, że pojawienie się Galerii Hosso wzmocniło rolę gospodarczą miast w których zlokalizowane są galerie. Handel przyciągnie mieszkańców okolicznych miejscowości, co z pewnością rzutować będzie na wzmocnienie roli stolicy powiatu.

W Galerii pojawią się przede wszystkim popularne marki modowe, ale i restauracje, kawiarnie, punktu usługowe. Staramy się by nasza oferta była jak najbardziej bogata. Hosso to nie tylko zakupy, to miejsce spotkań, spędzania wolnego czasu – mówi Monika Kwaśna. W naszych galeriach organizowany jest szereg imprez kulturalnych, sportowych, rozrywkowych. Staramy się również brać aktywny udział w życiu miasta i jego mieszkańców. Inwestor zapowiada, że Galeria do użytku oddana zostanie w IV kwartale 2017 roku. Pracę ma znaleźć tu prawie 200 osób.

info: Urząd Miasta Świdwin

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: