15 kandydatów nominowanych do tytułu Wolontariusz Roku 2016

  • KW
  • 2016-11-22 12:55:17
15 kandydatów nominowanych do tytułu Wolontariusz Roku 2016
  • Foto: TV Gawex/uroczystość podsumowująca konkurs Wolontariusz Roku 2015

W czwartek, 1 grudnia, w szczecineckim ratuszu odbędzie się uroczyste spotkanie podsumowujące konkurs Wolontariusz Roku 2016, podczas którego poznamy laureatów tegorocznej edycji wydarzenia.

Konkurs Wolontariusz Roku ogłaszany jest każdego roku przez Burmistrza Miasta Szczecinek. Konkurs ten stanowi doskonałą okazję do publicznej prezentacji sylwetek wyróżniających się w naszym mieście i regionie wolontariuszy. Umożliwia również promocję i popularyzację wyjątkowych postaw prospołecznych oraz interesujących akcji wolontarystycznych. W czwartek, 1 grudnia o godzinie 16:30 odbędzie się kolejne uroczyste spotkanie, w trakcie którego zostaną uhonorowani laureaci konkursu - wolontariusze oraz organizacje działające na rzecz naszej społeczności. W tegorocznej edycji Kapituła Konkursu wyłoni dwóch laureatów konkursu (ucznia oraz osobę dorosłą). Ponadto dzięki akceptacji Ogólnopolskiego Centrum Wolontariatu, za zgodą nominowanego wolontariusza, jego zgłoszenie zostanie skierowane do wojewódzkiego etapu ogólnopolskiego konkursu pn. ''Barwy wolontariatu''.

Zgłoszenia upłynęły 26 października i już dziś wiemy, że nominowanych do tytułu "Wolontariusz Roku 2016" jest 15 kandydatów:

 

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: