Zderzenie samochodu z psem oraz zatrzymanie kobiety, która chciała utopić się w Trzesiecku

  • KW
  • 2016-11-21 13:28:39
Zderzenie samochodu z psem oraz zatrzymanie kobiety, która chciała utopić się w Trzesiecku
  • Foto: TV Gawex

W okresie od 14.11.2016 do 20.11.2016 r. strażnicy miejscy podjęli 99 interwencji w stosunku do 85 osób. Za pomocą kamer monitoringu ujawniono 17 zdarzeń, we wszystkich przypadkach interwencję podejmowali strażnicy miejscy.

17.11.2016 r. około godziny 15:25 dyżurny straży miejskiej otrzymał telefoniczne wezwanie do młodego chorego konia, który miał przebywać na ul. 1 Maja. Okazało się, że jest to sześciomiesięczne źrebię, chore i będące pod opieką weterynaryjną. Ustalono jego właściciela, któremu go przekazano.

17.11.2016 około godziny 20:15 na ul. Pilskiej patrol policji podejmował czynności związane z kolizją samochodu z psem. Na miejsce wezwali patrol straży miejskiej celem zabrania potrąconego psa. Dyżurny straży miejskiej skontaktował się z lekarzem weterynarii, a następnie patrol przewiózł potrąconego psa do weterynarii celem udzielenia mu pomocy.

18.11.2016 r. około godziny 12:00 dyżurny straży miejskiej został telefonicznie poinformowany o kobiecie, która usiłuje wskoczyć do jeziora chcąc się utopić. Kobieta wskoczyła do jeziora, następnie wyszła z niego i ponownie usiłowała wskoczyć, ale już innym miejscu. Pewnie liczyła na to, że jest tam głębiej. Została ona zatrzymana przez przechodzącą parkiem kobietę. Na miejsce został wysłany patrol straży miejskiej, który przejął niedoszłą samobójczynię. Strażnicy okryli ją kocem termicznym. Z uwagi na to, że nie posiadała ona żadnych dokumentów oraz zachowywała się dziwnie, na miejsce wezwano zespół ratunkowy, który zabrał ją do szpitala.

19.11.2016 około godziny 18:10 interwencja w poczekalni dworca PKP, gdzie operator kamer monitoringu miejskiego zauważył spożywanie alkoholu przez cztery osoby. Patrol, który udał się na miejsce wylegitymował czterech bezdomnych, na których zostaną sporządzone wnioski o ukaranie.

info: Grzegorz Grondys, Komendant Straży Miejskiej w Szczecinku

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: