Ulica Staszica nadal zamknięta. Wszystko przez instalację elektryczną oraz gazociąg

  • KW
  • 2016-11-14 10:34:51
Ulica Staszica nadal zamknięta. Wszystko przez instalację elektryczną oraz gazociąg
  • Foto: TV Gawex

Starostwo Powiatowe w Szczecinku informuje, że ulica Staszica może pozostać zamknięta jeszcze przez co najmniej kilkanaście dni. Jak podejrzewano, najwięcej problemów przysporzyła instalacja kabli elektrycznych oraz przepięcie gazociągu i to tu należy doszukiwać się powodów opóźnienia. Prace na odcinku B, wiodącym od wjazdu w ulicę Różaną aż do ulicy Szczecińskiej trwają od 3 listopada. Warto dodać, iż zmotoryzowani mieszkańcy korzystają z dwóch wyznaczonych objazdów - ul. Wilczkowską od strony Trzesieki i drogą gruntową od drogi gminnej Jelenino – Mosina. Ruch pieszych natomiast odbywa się ulicą Różaną do ścieżki rowerowej wzdłuż jeziora i wyjściem przy Lipowym Potoku.

Komentarze (5)

Anka 2016-11-15 09:21

Haha! Wystarczy przejść się ulicą Staszica i zobaczyć na własne oczy tempo postępujących prac.Jak za PRL-u: 6 stoi a 1 rusza leniwie łopatą. W piątek o godz. 13.30 już żywego ducha na tym terenie nie było.Koniec robót. Przechodzę tamtędy kilka razy dziennie i widzę to samo ślimacze tempo pracy. Jeśli tak ma wyglądać ta " praca" to droga będzie otwarta , co daj Boże na Boże Narodzenie. W zasadzie pewności nie mam. O zgrozo! Obiecany był tylko tydzień. Czy fachowcy nie wiedzieli wcześniej o instalacji elektrycznej i gazociągu??? Dobrze, że jest na co zwalić.

mieszkaniec 2016-11-15 17:11

Oni maja to głęboko w dup.... ze ludzie nadrabiaja tyle kilometrów po tej dziurawej drodze,dziura na dziurze,zawieszenie w samochodzie siada,tylko ciekawe kto nam zwruci za paliwo i naprawe samochodu a ci pracownicy to jeden robi reszta sie patrzy albo siedzą pochowani w samochodzie brak słów

plutek 2016-11-16 19:54

Te roboty to wielka kpina, pracownicy pracują w żółwim tempie o ile w ogóle pracują . Objazd przez Jelenino lub Trzesiekę to masakra, dziura na dziurze, zawieszenie do wymiany. Co na to nasze starostwo jako zleceniodawca ? Chyba nie maja żadnej kontroli na wykonawcą

memo 2016-11-16 19:55

skandal

memo 2016-11-16 20:13

skandal, miało być tydzień , a już są dwa , i dalej nic .Zostaliśmy oszukani , mamy ogromne koszty dojazdu , a starosta nic sobie z tego nie robi .

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: