Przeanalizowali trwające i planowane inwestycje

  • KW
  • 2016-11-12 18:10:45
Przeanalizowali trwające i planowane inwestycje
  • Foto: TV Gawex

W czwartek (10.11) tuż przed świątecznym, długim weekendem obradował Zarząd Powiatu Szczecineckiego. Najwięcej czasu poświęcono projektowaniu budżetu powiatu na rok 2017. Skupiono się na szczegółowych prognozach dochodów oraz wydatków majątkowych na rok 2017. Przeanalizowano trwające oraz planowane inwestycje.

Członkowie zarządu zaakceptowali projekty uchwał Rady Powiatu:

1)       zmieniająca uchwałę w sprawie zasad i trybu korzystania z powiatowych obiektów i urządzeń użyteczności publicznej;

2)     w sprawie wyrażenia zgody na wniesienie wkładu rzeczowego (aportu) do spółki „Szpital w Szczecinku” spółki z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Szczecinku;

3)      w sprawie wyrażenia zgody na zawarcie kolejnej umowy użyczenia nieruchomości stanowiących własność Powiatu Szczecineckiego na rzecz spółki Szpital w Szczecinku Sp. z o.o.

Wśród spraw majątkowych zdecydowano o wyborze najkorzystniejszej oferty doradztwa prywatyzacyjnego w procesie zbycia udziałów spółki Przedsiębiorstwa Komunikacji Samochodowej w Szczecinku Sp. z o.o. Przedstawiła ją Kancelaria Doradztwa Ekonomicznego ze Szczecina. Wybrano także firmę, która przedłożyła najciekawszą ofertę dotyczącą dostawy i montażu mebli na odziały Pediatrii, SOR-u i OIOM-u szczecineckiego szpitala. Okazała się nią firma Meble Kampra ze Śremu - relacjonuje rzecznik prasowy starostwa Piotr Rozmus i zaznacza, że podczas czwartkowych obrad wyrażono również zgodę na wykonanie robót dodatkowych -  ziemnych przy budowie stadionu lekkoatletycznego przy Zespole Szkół Nr 6 im. St. Staszica w Szczecinku.

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: