SzLOT z nowym prezesem. ''Mamy przepiękne jeziora i lasy co powinniśmy maksymalnie wykorzystać''

  • KW
  • 2016-11-10 12:18:30
Materiał wideo:

We wtorek 8 listopada odbyło się kolejne walne zgromadzenie Szczecineckiej Lokalnej Organizacji Turystycznej. Tuż przed spotkaniem swoją rezygnację z funkcji prezesa złożył Piotr Misztak, Wiceprezes Bogdan Ogrodowski oraz Przewodniczący Komisji Rewizyjnej Adam Wyszomirski.

O napiętej sytuacji w Szczecineckiej Lokalnej Organizacji Turystycznej mówiło się już od jakiegoś czasu. Jednak w chwili obecnej sprawa jest już jasna i klarowna. Na wtorkowym walnym zgromadzeniu w obecności członków Stowarzyszenia SzLOT dotychczasowy Prezes Piotr Misztak złożył rezygnację z pełnionej funkcji, a także z członkostwa w organizacji. Wraz z nim swoją rezygnację złożył Wiceprezes Zarządu Bogdan Ogrodowski oraz Przewodniczący Komisji Rewizyjnej Adam Wyszomirski. W specjalnym oświadczeniu, które mogą przeczytać Państwo tutaj: Piotr Misztak zrezygnował z funkcji prezesa SzLOT, Piotr Misztak podziękował wszystkim za współpracę.

Z Piotrem Misztakiem pracowało się początkowo dobrze, potem zaczęło być w tej pracy więcej PR-u i opowieści o tym co się robi niż rzeczywistej pracy. To więc oznaczało, że czas na zmiany - mówi Burmistrz Szczecinka Jerzy Hardie-Douglas. Nowym prezesem stowarzyszenia został Mariusz Getka, dotychczasowy pełnomocnik burmistrza do spraw wędkarstwa, zarządzający także nowo powstałą stanicą wędkarską nad Trzesieckiem. Może będzie to zaskoczenie, jednak oficjalne rozmawiałem z burmistrzem, przedstawiłem mu swój plan, doszliśmy do porozumienia i stwierdziliśmy, że w momencie kiedy następuje rewizja w funkcjonowaniu SzLOTu przydam się na tym stanowisku i jestem pewien, że będzie dobrze - zaznacza Mariusz Getka, Prezes SzLOT.  Nowy prezes pomysłów na wiele, jednak jak podkreślił zamierza skupić się na szeroko rozumianej turystyce. Szczecinek i powiat szczecinecki to piękne miejsce. Mamy przepiękne jeziora, lasy. Myślę, że w tym kierunku powinniśmy iść i starać się to maksymalnie wykorzystać - usłyszeliśmy od nowego prezesa.

Podczas wtorkowego walnego zgromadzenia wybrano także drugiego członka zarządu SzLOT-u Tomasza Merka, obecnie pełniącego funkcję prezesa Komunikacji Miejskiej. Z kolei członkiem Komisji Rewizyjnej został Maciej Makselon, dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Komentarze (1)

jaga 2016-11-10 17:24

"Jak się coś nie zmienia to się cofa. Trzeba ewoluować, trzeba ciągle iść do przodu", "czas na zmiany" .... bardzo dobrze burmistrz mówi. To może w końcu czas na zmianę burmistrzów?

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: