Materia chce zagrać na Dużej Scenie. Pomóż im i zagłosuj!

  • KW
  • 2016-11-04 13:50:16
Materia chce zagrać na Dużej Scenie. Pomóż im i zagłosuj!
  • Foto: Materia instagram

Szczecinecki zespół Materia chce wystąpić na Dużej Scenie podczas Przystanku Woodstock 2017. Aby tak się stało, potrzebne są głosy internautów. Głosowanie już trwa i odbywa się za pośrednictwem specjalnie przygotowanej aplikacji w serwisie Facebook.

Każdy zespół, który miał okazję zaprezentować się przed okazałą, woodstockową publicznością w tegorocznej edycji festiwalu, ma teraz okazję zgarnąć nagrodę - Złotego Bączka i tym samym zagrać na dużej scenie podczas Woodstocku 2017. Wszystko zależy jednak od głosów internautów, którzy głosują w plebiscycie składającym się z trzech etapów. Dotyczy to także szczecineckiej Materii, która walczy o występ na dużej scenie i prosi o głosy.

Swój głos mogą oddać jedynie osoby posiadające konto na Facebooku:

https://www.facebook.com/PrzystanekWoodstock/app/133696533402323/

Złoty Bączek jest mosiężną nagrodą przyznawaną jako wyraz uznania publiczności dla najlepszego zespołu występującego na scenie Przystanku Woodstock. Po raz pierwszy nagrodę przyznano po pierwszej edycji Przystanku w 1995. Od 1996 roku Złoty Bączek wręczany jest - o ile jest taka możliwość - na scenie Przystanku Woodstock. Dla artysty jest to każdorazowo szansa na kolejny występ na największej festiwalowej scenie w Europie. W czasie 22. już edycji plebiscytu zostaną wręczone, podobnie jak przed rokiem, 4 Złote Bączki. Dwa z nich za występ na Scenie Dużej - jeden dla zespołu z Polski, drugi dla kapeli ze świata oraz dwa Złote Bączki za występ na Małej Scenie - oddzielnie dla zespołu z Polski i ze świata. Na razie zespół Materia zajmuje trzecie miejsce, jednakże zapał i walka w nich nie ustają i muzycy liczą na pomoc mieszkańców Szczecinka oraz swoich fanów. Dlatego też zachęcamy do oddania głosu!

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: