Srebrny medal w Wieluniu

  • KW
  • 2016-10-25 10:43:49
Srebrny medal w Wieluniu
  • Foto: UM Świdwin

22 października okazał się szczęśliwym dniem dla świdwińskiego szczypiorniaka. W Międzynarodowym Turnieju Piłki Ręcznej Oldbojów Wieluń 2016 piłkarki ręczne RELAX ŚWIDWIN, pod wodzą trenera Piotra Machuta, stanęły na drugim stopniu podium, ulegając jedynie jedną bramką AZS Koszalin.

Wśród zaproszonych drużyn, tradycyjnie już, znalazły się zespoły z różnych regionów Polski – Nowogard, Koszalin, Kościan, Kluczbork, Ruda Śląska, Lubin, Warszawa, Kalisz, Wieluń oraz dodatkowo z Niemiec – Osterburg. Turniej był niezwykle wymagający. Zarówno wśród pań, jak i panów rywalizacja była zacięta i wyczerpująca, każda z drużyn miała bowiem do rozegrania aż po pięć spotkań. Szczególnie cieszy zwycięstwo świdwińskich szczypiornistek z aktualnymi Mistrzyniami Polski Masters- Zgodą Ruda Śląska oraz nagroda indywidualna dla Olgi Fertykowskiej, bramkarki Relax Świdwin.

Po raz kolejny zwyciężył duch sportu i przyjaźni, za co świdwińskie szczypiornistki szczególnie serdecznie dziękują Skrze Warszawa, Majce, Ani i Uli.

info: UM Świdwin

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: