EMET Baset rozgromił Spójnię Stargard

• 2016-10-24 10:45:01

Hala OSiR przy ulicy Jasnej w Szczecinku była miejscem rozegrania inauguracyjnego meczu ligowego Basket Szczecinek. Nasi młodzi koszykarze podejmowali zespół Spójni Stargard.

Od pierwszych minut nasi zawodnicy dominowali na boisku. Podopieczni Marcina Pieńkowskiego podeszli do meczu bardzo zmotywowani. Mecz rozpoczął się od prowadzenia 13:0 w pierwszej kwarcie! Dobra postawa w obronie i przeprowadzenie kilku szybkich ataków zwiększało prowadzenie z minuty na minutę. Nasi koszykarze byli lepsi w każdym elemencie gry i wygrali bardzo wysoko 102:46!

Basket Szczecinek : Spójnia Stargard : 102 -46

Wyniki poszczególnych kwart  -  26:5 ; 29:20 ; 25:11 ; 22 :10

Najwięcej punktów zdobyli -  Krupecki Jakub 25, Kodź Patryk 20, Obuchowski Marcin 12, Dacko Patryk 10.

info: trener koordynator EMET Basket Szczecinek, Szymon Kiedel

Na zdjęciu stoją od lewej: trener Marcin Pieńkowski, Dacko Patryk, Krupecki Jakub, Kodź Patryk, Sienkiewicz Jakub, Dębowski Kacper, Obuchowski Marcin, Wroński Łukasz, Gurtatowski Filip, Wajda Mateusz, Pawlak Patryk, trener koordynator Szymon Kiedel.