Uroczyste Powiatowe Obchody Dnia Edukacji Narodowej

  • KW
  • 2016-10-19 12:44:46
Uroczyste Powiatowe Obchody Dnia Edukacji Narodowej
  • Foto: Starostwo Powiatowe Drawsko Pomorskie

Uroczyste Powiatowe Obchody Dnia Edukacji Narodowej odbyły się 13 października 2016 r. w sali narad Starostwa Powiatowego w Drawsku Pomorskim.

W obchodach święta udział wzięli: Stanisław Kuczyński - Starosta Drawski, Jacek Kozłowski – Wicestarosta, Janusz Garbacz – Etatowy Członek Zarządu Powiatu, Janina Jung – Członek Zarządu Powiatu oraz zaproszeni goście. Starosta Drawski serdecznie przywitał zebranych i życzył wszystkim pedagogom powodzenia w realizowaniu misji jaką jest ich praca zawodowa. Następnie wręczył nagrody z okazji Dnia Edukacji Narodowej wyróżnionym nauczycielom i dyrektorom za osiągnięcia w pracy dydaktyczno-wychowawczej. Obchody uświetniła część artystyczna w wykonaniu uczniów Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. gen. Wł. Andersa w Złocieńcu.

Ponadto w placówkach oświatowych powiatu drawskiego odbyły się uroczystości szkolne. W apelach udział wzięli: w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych oraz w Młodzieżowym Ośrodku Wychowawczym w Czaplinku Starosta, w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Złocieńcu Wicestarosta oraz Członek Zarządu, w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Kaliszu Pomorskim oraz w Zespole Placówek Edukacyjno-Terapeutycznych w Bobrowie – Etatowy Członek.

W podniosłej atmosferze święta złożono podziękowania nauczycielom za ich trud włożony w edukację i wychowanie dzieci i młodzieży, natomiast uczniowie uświetnili ten dzień występami artystycznymi.

info: Powiat Drawski

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: