LKP. Cykl spotkań jesienno-zimowych zainaugurowany kolacją wegetariańską

  • KW
  • 2016-10-16 14:19:00
LKP. Cykl spotkań jesienno-zimowych zainaugurowany kolacją wegetariańską
  • Foto: TV Gawex

Szczecinecka Liga Kobiet Polskich ciągle prężnie działa – w czwartek, 13 października, odbyło się kolejne spotkanie. Tym razem była to kolacja wegetariańska, która zainaugurowała cykl spotkań jesienno – zimowych. Podczas wieczorku oprócz pysznego jedzenia, panie miały okazje posłuchać wierszy Krystyny Kopkiewicz.

Czwartkowe spotkanie rozpoczęło się o godzinie 17. Członkinie Ligi Kobiet Polskich podobnie jak rok temu przygotowały kolację wegetariańską, która zainaugurowała cykl spotkań jesienno-zimowych. W tym okresie będziemy gościć wiele osób, a oprócz tego odbędzie się też wiele spotkań samych członkiń Ligi Kobiet Polskich. Powymieniamy się przepisami, wypijemy kawę, poplotkujemy - śmieje się Danuta Ziętara, Przewodnicząca LKP w Szczecinku.

Podczas wczorajszego spotkania gościem była Krystyna Kopkiewicz, która zaprezentowała paniom swoje jesienne wiersze. Jak zaznacza przewodnicząca ligi, zanim jednak doszło do wysłuchania wierszy, wszyscy spożyli posiłek w ramach wegetariańskiej kolacji. Na stole zaserwowano pyszne ciasta, naleśniki, sałatki czy pierogi.

Patrząc za zainteresowanie czwartkowym wieczorkiem pań z Ligi Kobiet Polskich, można bez wątpienia powiedzieć, że takie spotkania są potrzebne. Członkiń ciągle przybywa, a ilość akcji, w które się angażują, ciągle się zwiększa. Najważniejsze jest jednak to, że kobiety mogą się spotkać w jednym miejscu i wspólnie spędzić popołudnie czy wieczór.

Galeria zdjęć do artykułu

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: