Młodzi sportowcy w UM Barwice

  • KW
  • 2016-10-13 12:38:16
Młodzi sportowcy w UM Barwice
  • Foto: Grzegorz Tomaszewicz

6 października 2016 roku zwycięska drużyna Rozgrywek Regionalnych Klubów Sportowych Orange w Szczecinie, została zaproszona do Urzędu Miejskiego w Barwicach. W pięknie udekorowanej sali posiedzeń młodzi sportowcy otrzymali upominki w postaci piłek i, jako że brali udział w rozgrywkach Orange, symbolicznie pomarańcze.

Spotkanie otworzył i poprowadził Zastępca Burmistrza Barwic Piotr Sadura. Po wręczeniu nagród głos zabrał Prezes Klubu Błonie Barwice Grzegorz Tomaszewicz, który podziękował w imieniu własnym oraz zawodników za zaproszenie na spotkanie i niezwykle miłą niespodziankę. Opowiedział również o inicjatywie Klubów Sportowych Orange, a także o dotychczasowych osiągnięciach. Dalej rozmowa prowadzona była już przy soku, oczywiście też pomarańczowym. Przygotowano relację fotograficzną  i zawodnicy opowiedzieli m.in. o rozgrywkach w Szczecinie, spotkaniu z ambasadorami: Jerzym Dudkiem, Arturem Siódmiakiem, Tomaszem Jankowskim, niezwykle trudnych konkurencjach oraz o swoich odczuciach po zwycięstwie.

Spotkanie w Urzędzie Miejskim było niezwykle miłe i cieszymy się, że władze samorządowe w Barwicach nie pozostawiły naszego małego sukcesu bez echa. Dla młodych zawodników jest to bardzo budujące i z pewnością zmotywuje do jeszcze większej pracy. W spotkaniu udział wzięli również Burmistrz Barwic Zenon Maksalon oraz rodzice zawodników. Na koniec Piotr Sadura zaprosił młodych adeptów piłki nożnej oraz trenerów na pizzę.

info: Grzegorz Tomaszewicz, MGLKS Błonie Barwice

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: