Kronospan wyremontował dom dla Zuzi

  • KW
  • 2016-09-27 15:09:50
Kronospan wyremontował dom dla Zuzi
  • Foto: Kronospan

Dobiegają końca prace remontowe domu w miejscowości Dziki. Jego najmłodsza lokatorka z powodu niepełnosprawności na co dzień boryka się z wieloma ograniczeniami. Wynajęta przez Kronospan firma budowlana przeprowadziła prace, związane z dostosowaniem budynku do potrzeb osoby na wózku.

Trudna sytuacja materialna rodziny stanowiła przeszkodę w podjęciu prac remontowych. W domu jednorodzinnym, w którym mieszka Zuzia wraz z rodzicami, wprowadzono szereg rozwiązań, które sprawiły, że dziewczyna cieszy się większa swobodą i samodzielnością. Wybudowano podjazd, który umożliwił łatwe poruszanie się na wózku inwalidzkim. Do potrzeb chorej przystosowano również łazienkę. Zakres prac remontowych objął także ocieplenie budynku, które pozwoliło uporać się z nawracającą wilgocią na ścianach.

Dzięki przeprowadzonemu remontowi, sfinansowanemu przez Kronospan, znacznie polepszyły się warunki mieszkaniowe całej rodziny. Wprowadzono usprawnienia, które są niezwykle pomocne i stanowią ogromne ułatwienie zarówno w samodzielnym poruszaniu się Zuzi, jak i w sprawowaniu opieki nad nią. Wdrażanie w życie strategii CSR - społecznej odpowiedzialności biznesu - jest dla Kronospan bardzo ważne. Firma od wielu lat działa zarówno na rzecz społeczności lokalnej, jak i środowiska. Remont domu w Dzikach to tylko jeden z licznych przejawów odpowiedzialnego biznesu, mający odzwierciedlenie w rzeczywistości - podaje biuro prasowe Kronospan Szczecinek.

Komentarze (3)

JA 2016-09-28 12:36

NO FAJNIE . A MOŻE DLA POPRAWY WIZERUNKU LEPIEJ NIE TRUĆ ZAŁOŻYĆ FILTRY I NIE NARAŻAĆ LUDZI NA ZACHOROWANIE NA RAKA

misiekniebieski 2016-09-28 14:04

Wielkie BRAWO !!!

Monika 2016-09-30 11:08

Założenie filtrów na kominach Kronospan skutecznie uniemożliwią szczecineccy ekolodzy z TERRY, teraz widać na czym im naprawdę zależy

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: