Piłkarze ręczni z Polski i Rosji rywalizowali w Szczecinku

  • KW
  • 2016-09-20 12:21:04
Piłkarze ręczni z Polski i Rosji rywalizowali w Szczecinku
  • Foto: TV Gawex

IV Międzynarodowy Turniej Piłki Ręcznej Old Boyów zorganizowany został w sobotę 17 września w hali sportowej przy ulicy Jasnej w Szczecinku. W zawodach wzięły udział drużyny złożone przede wszystkim z byłych piłkarzy ręcznych z Polski i Rosji. Łącznie w turnieju wystartowało 9 drużyn. 

Zawody rozpoczęły się w sobotę o godzinie 10. Wtedy też pierwsze drużyny pojawiły się na parkiecie i rozpoczęły rywalizację. Na zawodach zjawiły się drużyny z całej Polski, a także ku zaskoczeniu jedna ekipa z Rosji. Był to czwarty Międzynarodowy Turniej Piłki Ręcznej Oldboys Szczecinek, gdzie udział wzięły drużyny damskie oraz męskie. Jak sama nazwa wskazuje, jest to turniej tak zwanych Old Boyów, czyli zawodników, którzy zawodową karierę mają już za sobą, ale w dalszym ciągu są związani ze sportem. Uprawiamy sport przede wszystkim z pasji - tak mówili wszyscy zawodnicy, z których większość kiedyś intensywnie związana była z piłką ręczną.

Cały turniej, jako dobra zabawa, trwał do godzin popołudniowych. Na zwycięzców jak zwykle czekały nagrody, tym razem były to puchary i dyplomy, a także indywidualne upominki dla najlepszych strzelców i bramkarzy.

Galeria zdjęć do artykułu

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: