Rok kulturalny w Złocieńcu zainaugurowany

  • KW
  • 2016-09-20 09:32:08
Materiał wideo:

Popołudniowym koncertem w niedzielę, 18 września, w wykonaniu solistów i zespołów Złocienieckiego Ośrodka Kultury rozpoczęto działania amatorskiego ruchu artystycznego.

Na scenie zaprezentowali się: Lenka Soroko, zespół taneczny „Trzpiotki”, „Trzpioty I”, „Trzpioty II” i „Złocienie”, Gabrysia Jasnowska, zespół wokalny „Maluszki” i „Chochliki”, Wiktoria Wielikanow wraz z instruktorką, duet wokalny: Zuzanna Kaczor i Marta Loosekot, Anna Mazur, Julia Wasiniewska, zespół tańca sportowego „Cheerleaderki”, trio wokalne w składzie: Basia Hołubczat, Magda Krzemińska i Martyna Bartkus i zespół „Styl” z Uniwersytetu III Wieku.

Podczas niedzielnego spotkania animatorzy ZOK i Biblioteki Publicznej w Złocieńcu prowadzili animacje dla dzieci, wspólnie malowali obraz ”Oko na kulturę”. Na zakończenie koncertu podjęto próbę wykonania wspólnej fotografii, pn. ”Postaw na ZOK”. Organizatorzy wydarzenia dziękują wszystkim widzom i uczestnikom za udział w koncercie, a także zapraszają do rozwijania swoich zainteresowań i pasji w Złocienieckim Ośrodku Kultury.

Relacja z wydarzenia dzisiaj (20.09) w serwisie informacyjnym Echa Dnia, zapraszamy!

Galeria zdjęć do artykułu

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: