45-latka zatrzymana za kradzież torebki

  • KW
  • 2016-09-19 10:02:09
45-latka zatrzymana za kradzież torebki
  • Foto: TV Gawex

Policjanci z Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego kołobrzeskiej komendy zatrzymali 45-latkę, która wykorzystując chwilową nieuwagę klientki sklepu odzieżowego, zabrała jej torebkę . Dzięki natychmiastowej reakcji policjantów już kilka minut po dokonaniu kradzieży sprawczynię zatrzymano i odzyskano utracone mienie.

Dyżurny kołobrzeskiej komendy otrzymał zgłoszenie dotyczące kradzieży torebki w sklepie odzieżowym w jednej z galerii handlowych, która mieści się w centrum miasta. Natychmiast w ten rejon skierowani zostali policjanci z Ogniwa Patrolowo Interwencyjnego KPP Kołobrzeg. Mundurowi ustalili, że zgłaszająca w trakcie pobytu w sklepie odzieżowym pozostawiła na półce swoją torebkę. W pewnym momencie do sklepu weszła kobieta, która zauważyła pozostawione bez nadzoru mienie. Wykorzystując chwilową nieuwagę zabrała torebkę i uciekła.

Dyżurny kołobrzeskiej jednostki ustalił rysopis sprawczyni i podał patrolom będącym w mieście. Mundurowi sprawdzając przyległe ulice już po kilku minutach zauważyli kobietę, która odpowiadała uzyskanemu rysopisowi. Policjanci natychmiast zatrzymali 45-letnią mieszkankę Poznania. Kobieta już usłyszała zarzut kradzieży zagrożony karą do 5 lat pozbawienia wolności, swoje postępowanie tłumaczyła trudną sytuacją materialną.


info: asp. Tomasz Kwaśnik/AG

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: