Święto dyni w Radaczu po raz piąty

  • KW
  • 2016-09-18 13:25:38
Święto dyni w Radaczu po raz piąty
  • Foto: TV Gawex

W sobotę (17.09) w Radaczu odbył się już po raz piąty Festiwal Dyni. Oprócz wielu atrakcji i konkurencji nie tylko dla dzieci, ale również dla dorosłych, festiwal miał na celu promowanie zdrowej żywności i integrację środowiska.

Podczas piątego festiwalu wszyscy przybyli, nie tylko z Radacza ale również z wielu innych miejscowości, bawili się świetnie. Konkursy rodzinne przygotowane przez organizatorów wywoływały śmiech wśród uczestników i publiczności. Natomiast rywalizujący dali z siebie wszystko, aby zdobyć wymarzone pierwsze miejsce.  

Poza konkurencjami nie zabrakło również smacznego zaplecza kulinarnego - wszystkie potrawy, te z dyni i nie tylko, przygotowane przez mieszkanki Radacza, nie dość, że wyglądały smakowicie to po spróbowaniu wprost rozpływały się w ustach, a także cieszyły się sporym zainteresowaniem uczestników festiwalu.

Impreza po raz kolejny okazała się być ogromnym sukcesem, o czym świadczy z pewnością już piąta edycja tego wydarzenia. Organizatorzy także zapowiedzieli kolejny festiwal w przyszłym roku, na który serdecznie zapraszają. 

Relacja z wydarzenia niebawem w TV GAWEX. 

Galeria zdjęć do artykułu

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: