33-letni Krzysztof Kozłowski został nowym wojewodą zachodniopomorskim

  • KW
  • 2016-09-08 14:39:26
33-letni Krzysztof Kozłowski został nowym wojewodą zachodniopomorskim
  • Foto: Krzysztof Kozłowski, podsekretarz stanu w Ministerstwie Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej (fot. twitter)

Krzysztof Kozłowski został nowym wojewodą zachodniopomorskim. Na stanowisku tym zastąpił on zmarłego w połowie sierpnia Piotra Janię. Nowy wojewoda do tej pory pełnił funkcję podsekretarza stanu w Ministerstwie Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej. 33-letni mieszkaniec Szczecina jest z wykształcenia prawnikiem. W biogramie umieszczonym na stronie internetowej Zachodniopomorskiego Urzędu Wojewódzkiego można przeczytać, że Kozłowski odbył aplikację sądową w Sądzie Okręgowym w Szczecinie, zakończoną egzaminem sędziowskim. Pracuje jako adiunkt w Katedrze Prawa Konstytucyjnego na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Niewątpliwie nowe stanowisko będzie dla niego największym, jak dotychczas, zawodowym wyzwaniem.

Komentarze (1)

Bobby 2017-06-16 16:01

Pisiewicz bez doświadczenia nie sprawdził się w Ministerstwie to go dali na wojewodę... To że nie ma nic wspólnego z regionem to przecież błahostka

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: