[WIDEO] Grupa młodych osób napadła na dwóch starszych mężczyzn oraz kobieta pogryziona przez psa

  • KW
  • 2016-09-05 10:27:47
[WIDEO] Grupa młodych osób napadła na dwóch starszych mężczyzn oraz kobieta pogryziona przez psa
  • Foto: TV Gawex

W okresie od 29.08.2016 do 4.09.2016 r. strażnicy miejscy podjęli 88 interwencji w stosunku do 107 osób. Za pomocą kamer monitoringu ujawniono 31 zdarzeń, z czego w 30 przypadkach interwencję podejmowali strażnicy miejscy.

1.02.2016 około godziny 14:05 strażnicy miejscy otrzymali wezwanie na interwencję na ul. Zieloną, gdzie miało dojść do pogryzienia przez psa. Na miejscu zastano pokrzywdzoną, która posiadała widoczne ślady obrażeń na nogach i rękach. Twierdziła, że zaatakował ją pies, który jest własnością kobiety leżącej na ziemi, upojonej alkoholem. Obok leżała upojona alkoholem kobieta i siedzący obok niej pies. Na kobietę zostanie skierowany wniosek o ukaranie do Sądu Rejonowego w Szczecinku.

2.09.2016 około godziny 0:20 na ul. Szafera operator kamer monitoringu wizyjnego zauważył jak grupa młodych osób napadła na dwóch starszych mężczyzn, Widać że doszło tam do ich szarpania, popychania. Patrol, który udał się na miejsce wylegitymował czwórkę sprawców. Były to doskonale nam znane z wielu wcześniejszych interwencji osoby, z których jedna ostatnio została zatrzymana przez strażników do odbycia kary pozbawienia wolności. Poszkodowani byli przez nich zaczepieni. Ubliżano im słowami wulgarnymi. Jeden z pokrzywdzonych miał zadrapania na twarzy, a drugi krew. W związku z tym, iż odmawiali przyjęcia pomocy na sprawców tego zdarzenia zostaną skierowane kolejne wnioski o ich ukaranie.

4.09.2016 około godziny 13:15 patrol straży miejskiej patrolując ulicę Cieślaka zauważył kobietę, która jadąc rowerem przewróciła się. Strażnicy pomogli jej wstać ale z jej torebki wypadła otwarta puszka z piwem. Od kobiety było czuć ostrą woń alkoholu. Patrol policji, któremu przekazano kobietę sprawdził stan jej trzeźwości. Jak się okazało kobieta miała 1,28 mg/l alkoholu w wydychanym powietrzu.

1.09.2016 zabezpieczenie uroczystości związanych z rocznicą wybuchu II Wojny Światowej
4.09.2016 strażnicy brali udział w Rozaliadzie

info: Grzegorz Grondys, Komendant Straży Miejskiej w Szczecinku

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: