Nabór do sekcji CEEiRJ

  • KW
  • 2016-09-02 11:59:08
Nabór do sekcji CEEiRJ
  • Foto: CEEiEJ w Szczecinku

Centrum Edukacji Ekologicznej i Rewitalizacji Jezior w Szczecinku zaprasza dzieci i młodzież do udziału w sekcjach tematycznych oraz zajęciach pozalekcyjnych w roku szkolnym 2016/2017. Właśnie rozpoczyna się rekrutacja - wszystkich chętnych serdecznie zaprasza się do zapoznania z ofertą zajęć oraz odwiedzin w trakcie zaplanowanych na 13 września „Otwartych drzwi CEEiRJ”.

Aby skorzystać z oferty zajęć, należy zapoznać się z regulaminem oraz przesłać wypełniony i podpisany formularz zgłoszeniowy na adres sekretariat@eco.szczecinek.pl. Można też dostarczyć go do siedziby Centrum Edukacji Ekologicznej i Rewitalizacji Jezior w Szczecinku do 27 września 2016 r. (formularze dostępne są na stronie http://www.eco.szczecinek.pl)

Zajęcia w sekcjach tematycznych CEEiRJ są bezpłatne. Liczba miejsc jest ograniczona, a o przystąpieniu do sekcji zadecyduje kolejność zgłoszeń. O wynikach naboru każdy uczestnik zostanie poinformowany mailowo lub telefonicznie. Centrum Edukacji Ekologicznej już dziś serdecznie zaprasza do udziału w zajęciach:

  - sekcji żeglarskiej
  - sekcji ekologicznej,
  - Klubu Młodego Odkrywcy,
  - sekcji nart wodnych i wakeboardingu,
  - Błękitnego Patrolu.

info: M. Tadzik, CEEiRJ

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: