''Nasz Nowy Dom'' w Łubowie. Emisja programu już dziś (01.09)

  • KW
  • 2016-09-01 11:26:23
''Nasz Nowy Dom'' w Łubowie. Emisja programu już dziś (01.09)
  • Foto: Nasz Nowy Dom, Facebook

1 września br. w Telewizji Polsat wyemitowany zostanie pierwszy odcinek nowego sezonu programu ''Nasz nowy dom''. To właśnie w nim będziemy mogli zobaczyć jak ekipa programu odmienia życie Panu Piotrowi i trójce jego dzieci, którzy mieszkają w oddalonym od Szczecinka o 30 kilometrów Łubowie.

O tym, że ekipa programu telewizyjnego ''Nasz nowy dom'' remontuje w Łubowie pisaliśmy w maju br., w artykule: Ekipa programu ''Nasz nowy dom'' remontuje w Łubowie!. wówczas nie był do końca znany termin emisji, jednakże było wiadomo, że będzie miała ona miejsce w nowym sezonie. Według informacji, które zamieszczone zostały na facebookowym profilu programu, zmagania z remontem domu Pana Piotra będziemy mogli zobaczyć już dzisiaj (1 września) o godzinie 20:05.

Już w najbliższy czwartek, w pierwszym odcinku nowej serii odwiedzimy województwo zachodniopomorskie, gdzie w małej wsi nieopodal Czaplinka - Łubowie - mieszka pan Piotr. Od czasu kiedy, po stracie pracy musiał opuścić wynajmowane lokum, mężczyzna i jego trójka dzieci mieszkają w kupionym za grosze zrujnowanym domu. Czteroosobowa rodzina śpi w jednym pokoju, do dyspozycji jest jeszcze zimna, wilgotna łazienka i stara kuchnia. I tutaj pojawiamy się my - czytamy w zapowiedzi odcinka.

Przypomnijmy, „Nasz nowy dom” to program Telewizji Polsat, w którym widzowie mogą zobaczyć jak w ciągu 5 dni można gruntownie wyremontować dom, odmieniając komuś życie. W programie poznajemy zwykłe, normalne rodziny, które znalazły się w trudnej sytuacji mieszkaniowej. Na czas remontu rodzina przenosi się do hotelu, a producenci zaskoczą wszystkich niejedną niespodzianką, która umili im czas oczekiwania na powrót do domu. W tym samym czasie ekipa budowlana pod kierownictwem Katarzyny Dowbor, architekta i kierownika budowy, przystąpi do remontu. W finale każdego odcinka możemy oglądać powrót rodzin do ich odremontowanych domów.

Komentarze (3)

Franki 2016-09-01 16:08

Oszustwo takim ludziom nie powinno się pomagać. Facet żeruje na krzywdzi dzieci. W tym wszystkim szkoda tylko tych dzieci.

Franki 2016-09-01 20:23

Kicz, kłamstwo....

mm 2016-09-02 14:41

Zazdrościsz cooo?

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: