IV Międzypokoleniowy Turniej w Bule

  • KW
  • 2016-08-31 13:46:27
IV Międzypokoleniowy Turniej w Bule
  • Foto: UM Borne Sulinowo/www.bornesulinowo.pl

W dniu 27 sierpnia, w Bornem Sulinowie, odbyło się niecodzienne sportowe wydarzenie – mecz pomiędzy drużynami, w skład których weszli miłośnicy gry w bule. Ze względu na ilość ekip, które wyraziły chęć udziału w tego rodzaju sportowych zmaganiach, rozgrywki odbyły się nie na nowo wybudowanym bulodromie (z dwoma torami), a wyjątkowo na boisku „Orlik”.

W tym pięknym, słonecznym dniu konkurowały ze sobą zaproszone drużyny ze Złocieńca i drużyny z lokalnych organizacji:  Borneńskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku, Klubu Aktywnego Seniora „AS”, Środowiskowego Domu Samopomocy w Bornem Sulinowie  oraz członkowie klubu, który jest w trakcie rejestracji – Klubu Sportowego „BorBul”.

W organizację  wydarzenia zaangażowało się wielu ludzi, dla których gra w bule to nie tylko pasja, ale też sposób na integrację i aktywny wypoczynek. Technicznej pomocy udzielili: Centrum Kultury i Rekreacji w Bornem Sulinowie i Starostwo Powiatowe w Szczecinku. Nad prawidłowym przebiegiem imprezy czuwał  m.in. pan Piotr Gałka, który jednocześnie pełnił funkcję konferansjera.

Miejsce na podium przypadło drużynom ze Złocieńca – I i III, honorowe II miejsce zajęła drużyna  z ŚDS w Bornem Sulinowie.

info: UM Borne Sulinowo

IV Międzypokoleniowy Turniej w Bule

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: