Powiatowy Dzień Bliźniaka po raz trzeci

  • KW
  • 2016-08-31 10:55:39
Powiatowy Dzień Bliźniaka po raz trzeci
  • Foto: TV Gawex

III Powiatowy Dzień Bliźniaka odbył się we wtorek, 30 sierpnia, w ogrodzie przed budynkiem SAPiKu przy ulicy Kilińskiego. Właśnie tam miała miejsce impreza pełna atrakcji dla dzieci. Przybyli mogli wziąć udział w wielu konkursach i zabawach przygotowanych przez specjalnego animatora. Nie zabrakło dmuchanego zamku, trampoliny, ogniska i smażenia kiełbasek.

Impreza rozpoczęła się o godzinie 16. Na miejsce wydarzenia ze swoimi rodzicami przybyły zarówno bliźnięta, jak i dzieci, które chciały ciekawie spędzić czas. A atrakcji jak zwykle było wiele. Całą imprezę poprowadził animator zabaw ruchowych dj Przemo ze szczecineckiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Przez kilka godzin wszyscy znakomicie się bawili biorąc udział w wielu konkursach i zabawach.

Każdego roku ideą imprezy jest zgromadzenie w jednym miejscu wszystkich bliźniąt z okolicy. W tym roku spotkać można było kilka bardzo ciekawych par bliźniaczych, które znakomicie się ze sobą bawiły. Wychowanie bliźniąt to także wyzwanie dla rodziców, którzy, jak zaznaczali, z jednej strony mają dwa razy więcej radości, ale też dwa razy więcej obowiązków.

Cała impreza, podobnie jak jej poprzednie edycje, przebiegała w bardzo przyjaznej atmosferze. Dzieci bawiły się z uśmiechami na twarzach i było to kolejne potwierdzenie niezwykłej więzi łączącej osoby urodzone w jednym dniu. Na relację z Powiatowego Dnia Bliźniaka zapraszamy do serwisu informacyjnego Echa Dnia 31 sierpnia.

Galeria zdjęć do artykułu

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: