Targi Chleba i Miodu po raz kolejny w Bornem Sulinowie

  • KW
  • 2016-08-29 09:31:04
Targi Chleba i Miodu po raz kolejny w Bornem Sulinowie
  • Foto: TV Gawex

Słoneczna pogoda, dobry nastrój, przepyszne produkty i świetna zabawa - tak było w niedzielę (28.08) w Bornem Sulinowie podczas kolejnej edycji Targów Chleba i Miodu.

Na terenach hali sportowej Centrum Kultury i Rekreacji w Bornem Sulinowie odbyły się kolejne Targi Chleba i Miodu. Podczas imprezy można było zakupić oraz spróbować wiele regionalnych produktów. Swoje wyroby, na ponad pięćdziesięciu stanowiskach, prezentowali mieszkańcy okolicznych miejscowości. Właściciele pasiek zachęcali do kupna rozmaitego rodzaju miodów: wielokwiatowych, lipowych, wrzosowych. Oprócz tego, nabyć można było przeróżne domowe wypieki: pierogi, pyszne ciasta, chleby z własnych wypieków, a także swojskie wyroby wędliniarskie. W trakcie targów rękodzieło ludowe i artystyczne prezentowali liczni wystawcy. Nie zabrakło stoisk z ręcznie robioną biżuterią, wyrobami z wikliny, witrażami, wyrobami z drewna, przedmiotów zdobionych popularną metodą decoupage oraz wielu innych, oryginalnych produktów.

Była też oprawa artystyczna, którą zapewniły lokalne zespoły takie jak: Borneńskie Podlotki oraz Borneńskie Wrzosy. Dla osób chętnych zorganizowano wycieczki na Wrzosowiska Kłomińskie. Tegorocznym targom towarzyszyła wspaniała pogoda, co z pewnością przyczyniło się do wysokiej frekwencji.

Relację z targów będziecie mogli Państwo obejrzeć w poniedziałkowym programie lokalnym TV GAWEX. Serdecznie zapraszamy!

Galeria zdjęć do artykułu

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: