Dziś Święto Strażników Miejskich i Gminnych

  • KW
  • 2016-08-29 09:20:07
Dziś Święto Strażników Miejskich i Gminnych
  • Foto: TV Gawex

Święto pracowników i funkcjonariuszy straży miejskich przypada 29 sierpnia w rocznicę uchwalenia ustawy z 1997 r., która określa zakres działania straży gminnej. Z tej okazji komendant szczecineckiej Straży Miejskiej w imieniu swoim i pracowników składa życzenia.

Z tej okazji w imieniu Straży Miejskiej w Szczecinku oraz własnym pragnę złożyć wszystkim mieszkańcom Szczecinka oraz mieszkańcom gmin, na terenie których działają straże, życzenia spokoju, jak najmniejszej potrzeby korzystania z pomocy straży, a jeśli już zajdzie taka konieczność aby pomoc ta została udzielona rzetelnie i bez zbędnej zwłoki. Życzę wszystkim aby działania straży były zawsze skuteczne i pomocne w  rozwiązywaniu Państwa problemów!
 

Strażnikom miejskim i gminnym oraz wszystkim pracownikom cywilnym Straży Miejskich i Gminnych składam najlepsze życzenia sukcesów służbowych, stabilizacji zawodowej oraz wszelkiej pomyślności w życiu osobistym. Życzę również wielu uśmiechów od zadowolonych z Waszej pracy mieszkańców miast i gmin, na rzecz których Państwo pracujecie.

Komendant Straży Miejskiej w Szczecinku
Grzegorz Grondys

 

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: