Zespół Behemoth prawdopodobnie zagra w Szczecinku.

  • Redakcja TV Gawex
  • 2016-08-25 16:26:42
Zespół Behemoth prawdopodobnie zagra w Szczecinku.
  • Foto: Behemoth - facebook

Tegoroczna edycja Materiafest w najbliższy weekend, a organizatorzy już myślą o tym, co w ramach tej imprezy odbędzie się w przyszłym roku. Według wstępnych ustaleń, podczas 6 edycji mini festiwalu wystąpi jeden z najpopularniejszych polskich zespołów metalowych, czyli grupa Behemoth. Jak na razie trwa ustalanie szczegółów z zespołem.

Materiafest organizowany jest w Szczecinku już piąty raz. Do tej pory podczas festiwalu występowały znane zespoły, ale takiej bomby, jak Behemoth jeszcze nie było. Jak się okazuje, jest bardzo duże podobieństwo, że zespół popularnego Nergala w przyszłym roku zagra właśnie w naszym mieście. 

Jesteśmy już po dość długich negocjacjach, a sprawa jest już na bardzo zaawansowanym poziomie. Nie chciałbym mówić o 100% obecności zespołu Behemoth w Szczecinku, bo nie mamy jeszcze podpisanej umowy. Aczkolwiek potwierdzam, są takie plany i wszystko wskazuje na to, że uda nam się sfinalizować te rozmowy. - Mówi Łukasz Koczan, zastępca dyrektora SAPIKu.

Ze względu na popularność zespołu, koncert ten nie odbyłby się na terenie przy wieży Bismarcka, tylko na placu koncertowym przy ulicy Kołobrzeskiej, gdzie jest wystarczająco dużo miejsca. 

Zespół Behemoth należy do bardzo kontrowersyjnych, dlatego też już teraz pojawiają się głosy sprzeciwu mieszkańców. To jednak nie wpływa w żadnym stopniu na organizatorów, którzy są przekonani, że warto taki występ zorganizować. 

Niewątpliwie koncert tak popularnego zespołu przyciągnie do Szczecinka tłumy fanów. Tym bardziej, że prawdopodobnie będzie to jeden z niewielu występów tej grupy w Polsce, a na pewno jedyny w naszej okolicy. Ale to wszystko za rok, a teraz zapraszamy Państwa na sobotnią 5 imprezę z cyklu Materiafeest, która odbędzie się pod wieżą bismarcka

Czy kontrowersyjny zespół Behemoth powinien wystąpić w Szczecinku

Komentarze (4)

Zyga 2016-08-25 23:49

Za to co ten oszołom zrobił z biblią powinni go ukamionowac!!! Dlaczego nie zniszczył publicznie Koranu wielki wyznawca szatana??? Strach muzyka.Nie pozwolił??? Niech to zrobi cwaniak! Dla mnie jest dnem!!!

turban 2016-08-26 10:03

ciekawe czy udałoby mu się z encyklopedią ?

Allah 2016-08-26 23:20

Niech zagra: dla małp i nadludzi. A tak właściwie mam to w d....

Dany 2016-08-31 21:32

Ktoś kiedyś powiedział (nie pamiętam kto, ale z tego co kojarzę, to zdecydowana większość Polaków katolików i patriotów mówi, że był to bardzo mądry człowiek): "kto z Was jest bez winy, niech pierwszy rzuci kamieniem"... to tak a propos tego kamienowania.

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: