WakePark Szczecinek w National Geographic

  • Redakcja TV Gawex
  • 2016-08-23 14:48:38
WakePark Szczecinek w National Geographic
  • Foto: SzLOT

Pomysł na weekend? Polska jest najfajniejsza! Ślizgiem po jeziorze. Jedno jest pewne: w Szczecinku popłyniesz. Pod takimi hasłami National Geographic TRAVELER w najnowszym numerze opisuje WakePark Szczecinek. Artykuł pojawił się w tym magazynie podróżniczym w ramach akcji promującej produkty turystyczne 2015 z certyfikatem Polskiej Organizacji Turystycznej.

Przypomnijmy, że WakePark Szczecinek został nagrodzony takim certyfikatem w zeszłym roku. W artykule Pani Monika Berkowska, która odwiedziła Szczecinek w lipcu, opisuje swoje wrażenia podsumowując je słowami: „Jeśli więc ktoś chciałby popłynąć na dobrej fali, jest na Pomoru Drawskim takie miejsce, gdzie podpowiedzą, jak ją złapać”. Zgadza się, Szczecinecka Lokalna Organizacja Turystyczna chętnie podpowie i gwarantuje dobrą zabawę.

Kolejny magazyn, który poleca WakePark Szczecinek to Świat, podróże, kultura. Pomorze Zachodnie morze przygód dla małych odkrywców – tam wśród najciekawszych atrakcji Zachodniopomorskiego jest i WakePark Szczecinek – szaleństwo na wodzie dla małych i dużych.

Następna publikacja to obszerna relacja na blogu z wizyty Jarosława Gaszyńskiego w Szczecinku. Jest to bloger i fotograf podróżujący po Pomorzu Zachodnim w ramach projektu AżPoMorze. Warto zapoznać się z opiniami przyjezdnych o Szczecinku – czasami bowiem zapominamy w jak pięknym miejscu mamy szczęście przebywać na co dzień.

info: UM Szczecinek, foto: SzLOT

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: