Rozpoczął się rajd Bobolice Poland Trophy, Terenowiec 2016 Super Challenge

  • Redakcja TV Gawex
  • 2016-08-22 14:48:10
Rozpoczął się rajd Bobolice Poland Trophy, Terenowiec 2016 Super Challenge
  • Foto: TV Gawex

Bobolice Poland Trophy, Terenowiec 2016 Super Challenge – pod taką nazwą rozpoczął się wczoraj  6 dniowy Maraton wyścigów offroadowych. Kilkanaście załóg zjechało się do miejscowości Porost pod Bobolicami, gdzie przez najbliższy tydzień rywalizować wymagających trasach leśnych o przetrwanie i bezpieczne dojechanie do mety. Rajd potrwa do 26 sierpnia. 

Pierwszy raz w Bobolicach został zorganizowany Maraton przeprawowy, czyli impreza rajdów terenowych, która trwać będzie aż 6 dni. Zawodnicy zjechali się do Bobolic w niedziele, 21 sierpnia i już pierwszego dnia wzięli udział w specjalnym prologu, czyli odcinku liczącym sobie 300 metrów. 

Pierwsze załogi pojawiły się na terenie rajdu już w niedzielne popołudnie. Ten dzień oprócz krótkiego prologu ekipy poświęciły na jak najlepsze przygotowanie maszyn do tego, co w wyścigach off-roadowych najlepsze czyli do jazdy przez bagna, wąwozy czy pionowe zjazdy i podjazdy

Przed zawodnikami około 20 odcinków specjalnych, które będą rozgrywane aż do piątku. Już teraz zapraszamy Państwa na relacje z imprezy, którą wyemitujemy w  TV Gawex w najbliższy czwartek. 

Galeria zdjęć do artykułu

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: